+904545008500

Doğal Dükkan Tirebolu

Yeniköy Mahallesi, Plaj Sk. No:1, 28500 Tirebolu/Giresun, Türkiye (0)
from/per person 0.00
  • Restaurantlar

Description

Doğal Dükkan Tirebolu 750 kişilik açık alan, 250 kişilik kapalı alan müşteri kapasitesiyle denize sıfır konumda hizmet vermektedir.
Tadı damaklarımızda kalan anne yemeklerinin sırrı bir tutam sevgidir aslında. Hepimizi aynı duygularla besleyerek  büyüten annelerimiz kullandıkları malzemeleri özenle seçer, en tazesini arar bulur. Asla katkılı malzeme kullanmaz, eksik veya fazla malzemeye gerek duymaz, hijyene dikkat eder, her zaman aynı (standart) lezzeti hazırlar, her yaptığı sağlıklıdır.
Annelerimizin mevsiminde özenle şeçerek elleriyle hazırladığı reçeller, turşular, kurutulmuş meyve ve sebzelerden oluşan acı, tatlı ve ekşi sır lezzetleri sofralarımızın zenginliğini oluşturur. Her anne, imzasını taşıyan çok özel yöresel bir lezzetle anılır.
Saymakla bitmeyen zenginlikte yöresel lezzetler annelerimizin el emeği ile oluşmuş geleneksel kültürümüzdür.  Unutulmaya yüz tutmuş yöresel lezzetlerimizi sizlerle tanıştırmak üzere, “kuşaktan kuşağa kaşık kaşık lezzetleri’’ kurduğu köy organizasyonlarından köylülerin topladığı sebze, meyveleri işleyerek butik reçel, pekmez, meyve ezmesi ve sebzelerin gerek mutfakta mamul hale dönüştürülerek masalara servis etmesi gerekse bu ürünleri restorantta oluşturulan satış reyonlarında misafirlerimize sunulması sağlamaktadır.
Ayrıca fındık bahçelerinin altında köylü ailelere yumurta tavukları dağıtarak oluşturduğu fındık alt tavukçuluğu projesi ile doğal yumurta üretimini gerçekleştirmiştir.Yine köylülerimizin büyük baş hayvanlarını bedeli değerinde satın alarak şubelerine hijyenik şartlarda göndermektedir.
Böylece köylüler tarafından üretilen ve bir kısmı butik Doğal Dükkan üretimini tüketici zincirine  ulaştırmayı başarmıştır. Tüketicilerimiz özlem duyduğu, anne imzasını taşıyan ürünleri sağlıklı bir şekilde satın almaktadır.Ve de Doğal Dükkanda servis etmektedirler.

İletişim

+90 454 420 20 20


Schedule