+904545008500

Sirena Restaurant

Giresun, Giresun Merkez/Giresun, Türkiye (0)
from/per person 0.00
  • Restaurantlar
  • Engellilere Uygun
  • Gruplara Uygun

Description

Sirena, 350 kişilik restaurant ve bahçe bölümü, 50 kişi kapasiteli pub kısmı ve 30 kişilik özel locaları ile seçme şansınızı katlar.Alternatif eğlence seçenekleri, büyük ekran maç keyfi, renkli karaoke geceleri ve canlı müziği ile gecenizi unutulmaz kılar..

Yaşamın detaylarından arınıp kendinizi bulduğunuz, kahvenizle beraber eşsiz manzarayı da yudumladığınız,dinlenirken sükûnetin huzuruyla kitabınızı da okuyabileceğiniz yerdir Sirena.. Sirena Restaurant, italyancada deniz kızı anlamına gelen bir kelime iken, yunan mitolojisine göre ise büyüleyici şarkılarıyla denizcileri etkileyen yarı kuş, yarı kadın olan bir varlıktan alır adını..

Sahilin kucağına kurulmuş olan Sirena; zengin kahvaltı içeriği ile güne keyifli başlamanızı sağlar.Ayrıca çok seçenekli balık mönüsünün yanısıra, tavuk-et ızgara,Giresun’a ait yöresel tatlar,çok çeşitli mezeleri ve alkollü-alkolsüz zengin içki alternatifleri ile herkese hitap eden Sirena siz misafirlerimize kalite ile lezzeti bir arada sunar.. Kuruluşumuzda yegane misyonumuz olan samimiyet,güler yüz ve kaliteli hizmet beklentinizin gerçeğe dönüştüğü yerdir Sirena..Bu önem ve itinayı siz misafirlerimize yansıtmaya çalışarak anlarınızı güzelleştirip anılara çeviriyor ve kendinizi özel hissetmenizi istiyoruz..

Denizin hislerinize tercuman olduğu Sirena’da herhangi bir gün bir martıyı selamlar,hergün kendinizi evinizde hissedersiniz.. Yolunuz uzun süre huzura düşmemiş ise bir de Sirena’ya gelmeyi deneyin.Eşsiz manzarasıyla huzuru zihninizin avuçlarına bırakıyoruz.

İletişim

+90 454 212 44 66

 


Schedule